23 marca 2020 15:34 | Aktualności

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Decyzją Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego  szkoły pozostają zamknięte do Świat Wielkanocnych.  Najważniejsze w obecnej sytuacji jest zastosowanie się do wytycznych i zachowanie bezpieczeństwa.  Nie wychodźmy z domów, nie spotykajmy się ze znajomymi, unikajmy ryzyka zarażenia!

Minister Edukacji Narodowej zobowiązał nauczycieli, by od 25 marca realizowali podstawę programową. Oznacza to, że uczniowie będą opracowywać także nowy materiał, a nie jedynie utrwalać i ćwiczyć materiał dotychczas omówiony. Zadania i prace będą uczniom zlecane z wykorzystaniem e-dziennika Librus, dysku Google ( do którego link znajduje się na stronie szkoły ) Messengera czy poczty elektronicznej. Każdy sposób komunikacji z uczniami jest dobry. Prosimy Rodziców o zorganizowanie dzieciom warunków do pracy i motywowanie ich do nauki.  Uczniowie zobowiązani są do codziennego odbierania wiadomości i realizowania poleceń (najlepiej w godzinach od 8 00 do godziny 14 00).  Za wykonaną pracę będą oceniani.

Dodatkowo nauczyciele będą dostępni przez Internet codziennie w godzinach 13 00- 14 00, w tym czasie mogą się z nimi kontaktować na bieżąco zarówno uczniowie jak i rodzice. Czekamy na Państwa uwagi dotyczące zadawanego materiału- ilości, stopnia trudności itp.