18 marca 2020 16:30 | Aktualności

Szanowni Rodzice i prawni Opiekunowie uczniów

Sytuacja, w jakiej  znalazła się obecnie szkoła, jest nietypowa zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. W trosce o Państwa dzieci, zwracam się z prośbą  o zaangażowanie i odpowiedzialność. System pracy zdalnej wymaga współdziałania również z Państwa strony. Bardzo proszę o kontakt z wychowawcami klas, w celu przekazywania  uwag dotyczących prac zlecanych przez nauczycieli do wykonania przez uczniów. Te informacje pomogą nam najefektywniej zorganizować warunki pracy. Do kontaktu mogą Państwo  wykorzystywać  wszelkie możliwe środki komunikacji- Dziennik Librus Synergia, telefon do szkoły czy nauczyciela  itd. W sytuacjach szczególnych możliwy jest również kontakt z dyrektorem szkoły.  Współpracujmy dla dobra naszych uczniów.

Gołaszewski Mariusz

Dyrektor Szkoły Podstawowej