08 czerwca 2018 21:16 | Aktualności

Wyjazd na przedstawienie teatralne „Przydasie, czyli przygoda niewielka guzika z pętelką"

W dniu 6 czerwca  2018r dzieci z klasy „O” wybrały się na spektakl teatralny pt.: „Przydasie, czyli przygoda niewielka Guzika z Pętelką” w wykonaniu aktorów z Teatru FORM.ART, który odbył się w auli WSFiZ w Białymstoku.

„Przydasie…” to spektakl opowiadający o dwójce rodzeństwa, które ma kłopoty z utrzymaniem porządku i wykonywaniem swoich obowiązków. Gdy dzieci idą spać, do ich pokoju przybywają krasnoludki tytułowe Przydasie, które porządkują pokój dzieci. Mali bohaterowie zaskoczeni porządkiem postanawiają sprawdzić, kto stoi za dbaniem o porządek w ich pokoju. W końcu dzieci same postanawiają zadbać o swój pokój.

Aktorzy pozwolili zrozumieć, że otaczający nas bałagan, można zmienić         i mieć satysfakcję z samodzielnie wykonanych czynności. Poza wartościami edukacyjnymi  przedstawienie przyniosło dzieciom świetną rozrywkę.

Następnie, korzystając z pięknej pogody, podziwialiśmy uroki  Pałacu Branickich oraz parku wokół pałacu. Pełni wrażeń, z uśmiechem na buziach,  wróciliśmy do szkoły.

Przedstawienie teatralne w Białymstoku