08 czerwca 2018 21:09 | Aktualności

Piknik owocowy w MOPS w Łapach

Dnia 5 czerwca 2018 r. starsze przedszkolaki skorzystały z zaproszenia MOPS w Łapach i wzięły udział w Pikniku Rodzinnym. Zabawa była wspaniała. Największą atrakcją były dmuchana zjeżdżalnia  i zamek, gdzie nasze dzieci mogły się wyskakać do woli. Nabrały sił podczas owocowego poczęstunku. Samodzielnie robiły szaszłyki z ulubionych owoców i popijały wodą z cytryną i miętą.  Panie z klubu seniorów częstowały owocowymi mufinkami.  Oprócz tego były inne atrakcje: malowanie twarzy, zabawy konstrukcyjne z wielkich klocków, robienie ogromnych baniek mydlanych, zdjęcia w kapeluszach  w ramie  obrazowej,  balonowe miecze, kwiaty i pieski.

Była to wspaniała okazja do integracji ze środowiskiem lokalnym. Dziękujemy organizatorom za bardzo miłe przyjęcie.

PIKNIK MOPS