19 marca 2018 17:09 | Aktualności

Przedstawienie pt. „Komputerowe przygody Dudusia Wesołka”

Dnia 16 marca 2018r. do naszej szkoły zawitało Studio Artystyczne ,,Arena" z Białegostoku z przedstawieniem "Komputerowe przygody Dudusia Wesołka". Uczniowie klas I-IV oraz przedszkolaki  miały możliwość poznania głównego bohatera - Dudusia Wesołka, który borykał się z problemem zbyt długiego siedzenia przy komputerze. Skutkiem tego były kłopoty ze zdrowiem oraz brak przyjaciół. Na szczęście Duduś szybko zrozumiał swój błąd oraz fakt, że zabawy na dworze i z przyjaciółmi  są o wiele bardziej atrakcyjne, niż spędzanie czasu przy komputerze.

W ciekawym i zabawnym przedstawieniu, aktorzy przestrzegali uczniów przed zagrożeniami i uzależnieniami komputerowymi. Dzieci  dowiedziały się dlaczego nie wolno długo siedzieć przed komputerem, a także jakie zagrożenia czyhają na nie w sieci. Mamy nadzieję, że  spotkanie z aktorami zmieni nawyki niektórych naszych podopiecznych.

Przedstawienie