12 marca 2018 11:03 | Aktualności

EDUKACYJNY WYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU

9 marca 2018 r. uczniowie klas IV – VII pojechali na spektakl teatralny pt. „Houston, mamy problem!” Na scenie auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku wystąpili aktorzy Teatru FORM. ART z Łodzi.

Przedstawienie opowiadało o perypetiach nastolatka, który zmagał się z trudnymi emocjami i usiłował się porozumieć z otoczeniem. Historia bohatera została przekazana językiem młodzieży i zakończyła się niewymuszonym happy endem. Szymonowi udało się przełamać barierę strachu przed szczerością. Tematyka spektaklu okazała się bardzo bliska dzisiejszym nastolatkom. Aktorzy w trakcie godzinnego przedstawienia pokazali, jak można pokonać rodzący się dystans między nauczycielem i uczniem. Dowiedli też, że z własnym rodzicem również można się dogadać.

Spektakl był doskonałą lekcją wychowania dla naszych uczniów.