24 stycznia 2018 14:59 | Aktualności

Przyjemne z pożytecznym- zajęcia w czasie ferii

W ferie uczniowie klasy III gimnazjum postanowili spędzić czas pożytecznie i skorzystali z oferty zajęć zaproponowanych przez nauczycieli.  W ciągu dwóch dni utrwalali wiadomości z języka polskiego i matematyki, którymi będą mogli się wykazać na egzaminie gimnazjalnym. Przypominali sobie treści lektur, zagadnienia z literatury i nauki o języku, rozwiązywali zadania, utrwalali wzory matematyczne. Czas spędzony w szkole umilili sobie herbatą i słodkościami.

Przyjemnie minął wolny czas uczniom szkoły podstawowej, którzy skorzystali ze zorganizowanego przez szkołę wyjazdu. 26 stycznia odbyła się wycieczka do kina  w Białymstoku, gdzie uczniowie obejrzeli film pt.”Tedi i mapa skarbów”. Dużo wrażeń dostarczył również pobyt w Clubie Kula Hula, gdzie uczestnicy wycieczki grali w kręgle i bilard.

FERIE ZIMOWE 2