11 grudnia 2017 18:28 | Aktualności

Szkolne Mikołajki

6 grudnia jest dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono w pięknych mikołajkowych czapkach. Wszyscy niecierpliwie czekali na przybycie specjalnego gościa. Nie zawiódł nas również w tym roku. Święty Mikołaj przybył z koszem pełnym słodyczy. Jego pomocnikami były piękne śnieżynki. Odwiedzili każdą klasę, rozdając słodkości. Cała społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej, aby pozować do wspólnego zdjęcia. Święty Mikołaj pożegnał się mówiąc, że czekają na niego jeszcze w wielu miejscach, więc musi się spieszyć, żeby wszędzie zdążyć. A więc do następnego roku drogi Mikołaju!!!