31 października 2017 13:26 | Aktualności

III miejsce w konkursie "Bezpieczny Powiat Białostocki"

W dniu 27 października 2017 r. Starostwo Powiatowe w Białymstoku we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku zorganizowało konkurs pn. „Bezpieczny Powiat Białostocki” w Zespole Szkół i Przedszkolu w Tykocinie.

Głównym celem konkursu była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży szkolnej wiedzy na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego, w szczególności zagrożeń związanych z zatruciami tlenkiem węgla i dymem, a także rozwijanie postaw, odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu Powiatu Białostockiego.

III miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Kinga Karpowicz, Martyna Łupińska, Wiktoria Kulesza

GRATULUJEMY!

Bezpieczny powiat