14 października 2017 17:08 | Aktualności

„W nauczycielu mam przyjaciela” -Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017r. uczniowie i pracownicy naszej szkoły uroczyście uczcili rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz proboszcz parafii Św. Michała Archanioła w Płonce Kościelnej, Burmistrz Łap pani Urszula Jabłońska, rodzice i  emerytowani nauczyciele placówki.

Uczniowie, w przedstawieniu pt. „W nauczycielu mam przyjaciela”, ukazali pedagogów jako wrażliwych opiekunów walczących o swoich uczniów, przeżywających ich problemy. Wzruszyli widzów piosenkami, rozbawili skeczami. Na koniec wręczyli własnoręcznie upieczone muffinki.

Życzenia z okazji DEN złożyła przewodnicząca Rady Rodziców pani Krystyna Falkowska oraz dyrektor szkoły, który nagrodził  nauczycieli i pracowników za całokształt pracy dydaktyczno-wychowawczej i  opiekuńczej.

Szczególne wyróżnienie otrzymał dyrektor naszej szkoły pan Mariusz Gołaszewski– Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej. Nagrodę Burmistrza Łap otrzymała w tym roku pani Agnieszka Stypułkowska. Serdecznie gratulujemy!

DEN