09 października 2017 18:13 | Aktualności

Przedstawienie teatralne pt. „Najlepszy rachunek - dobro plus szacunek”

Dnia 6 października 2017 roku gościliśmy w naszej szkole grupę teatralną „Arkada”. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-IV SP obejrzeli  przedstawienie  pt. „Najlepszy rachunek – dobro plus szacunek”.

Główny bohater- Staś początkowo jest niegrzecznym chłopcem, który nie słucha mamy  i wszystkim dokoła dokucza. Podczas wycieczki do Zoo sprawił przykrość wychowawczyni, koleżance z klasy, staruszce, małpom   i wężowi. Na koniec zrozumiał swój błąd, że źle postąpił i nie szanował  innych. Postanowił  wszystkich przeprosić i już nigdy więc tak nie postępować. Najważniejsze, że potrafił przyznać się do winy, a to nie jest takie łatwe.

Wartka akcja, kolorowe kukiełki i ciekawa scenografia przyciągały uwagę dzieci.

Teatrzyk