27 września 2017 16:21 | Aktualności

Wyjazd do Centrum Zabaw „Fikoland”

Dnia 25.09.2017r. przedszkolaki z grupy 5 -6 latków oraz klasy I-III SP spędziły dzień w  Centrum Zabaw w Białymstoku.
Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci z grupy przedszkolnej. Jeszcze w przeddzień wycieczki dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w Fikolandzie , aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.
Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieciaki z ogromną chęcią znajdowały sobie zajęcie, korzystając także z mini pojazdów, elektronicznych samochodów, ze ścianki  wspinaczkowej. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika , żeby odpocząć i się posilić.

Fikoland