Warsztaty teatralne w ramach projektu „Otwarte drzwi – edycja III”

efs_logowka1jpg [640x56]

Dnia 14 czerwca  grupa teatralna „Karuzela”  przeprowadziła  w oddziałach przedszkolnych warsztaty teatralne.

Na początku aktorzy wystąpili z przedstawieniem pt. „ Zajączkowo”, podczas którego przypomnieli dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa na drodze ze szczególnym zwróceniem uwagi na zasadę przechodzenia przez jezdnię. Maluchy  z zainteresowaniem śledziły przygody bohaterów: zajączka , lisa, ptaszka, żółwia. Nie zabrakło też policjanta, który pilnował porządku. W dalszej części zaprezentowali naszym milusińskim różne rodzaje mapetów, marionetek i kukiełek. Najatrakcyjniejszą częścią warsztatów była możliwość  samodzielnego wystąpienia przedszkolaków z mapetami. Dzieci spisały się na medal. Bardzo dobrze wykonały swoje zadania.

Wszyscy świetnie się bawili. Przy okazji utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się po drogach , co z pewnością się przyda podczas zbliżających się wakacji.

TEATRZYK ZAJĄCZKOWO