Spotkanie autorskie

Dnia  14 grudnia  2016 roku w Bibliotece Publicznej w Płonce Kościelnej odbyło się spotkanie z panią Anną Bayer -  poetką, pedagogiem, instruktorem teatralnym oraz autorką muzyki i tekstów piosenek dla dzieci. W spotkaniu wzięły udział  uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Płonce Kościelnej

Pani Ania czytała dzieciom twórczość poetycką z tomiku „Szczypawki”, m. in. o kłótliwych mrówkach, gościnnym aż do przesady pająku, Mikołaju, którego trzymał katar. Następnie poetka opowiedziała wzruszającą historię choinki rosnącej w lesie. Na zakończenie spotkania pisarka otrzymała upominek wykonany przez uczniów, uczestnicy natomiast dostali autografy w książkach.

Spotkanie było bardzo interesujące, przebiegło w miłej i głośnej atmosferze. Autorka wprowadziła bardzo wesoły nastrój, nie zabrakło również humoru i dowcipnych puent, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Spotkanie autorskie