Urodziny Misia

25 listopada pluszowe misie opanowały naszą szkołę. A to z powodu 114-tych urodzin pluszowego misia. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły ( przedszkolaki oraz klasy I-III) przybyli  ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi , aby dobrze bawić się i świętować ten szczególny dzień. Mimo coraz nowocześniejszych i  atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, jest on nadal najpiękniejszy, wyjątkowy i najbliższy sercu najmłodszych.

Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy przy muzyce ze swoim pluszowym przyjacielem, zabawy ruchowe: wyścig kelnerów, pokonywanie toru przeszkód , latające rybki oraz inne zabawne zadania , które dostarczyły uczestnikom wiele radości. Wszyscy dobrze  bawili się przy misiowych przebojach. Wielkim przeżyciem dla najmłodszych był fakt zaprezentowania swojego pluszaka kolegom oraz możliwość zabawy z nim.

Każda grupa miała również za zadanie przygotowanie pracy plastycznej pt. ,,Urodzinowy portret  misia’’. Prace okazały się bardzo pomysłowe i pięknie wykonane. Za udział w konkursie każda grupa otrzymała do swojej sali niespodziankę.

Na zakończenie każde dziecko  otrzymało Misia Lubisia  z urodzinowego tortu oraz słodką paczkę. Wychowawcom grup dziękujemy za miłą współpracę a dzieciom za świetną zabawę.

Dzień Misia