Dyskoteka andrzejkowa

23 września Samorząd Uczniowski przy współpracy z biblioteką szkolną zorganizował dyskotekę dla klas IV-VI, gimnazjum. Uczennice należące do Koła Przyjaciół Książki przygotowały ..Salon wróżb’’. Przy specjalnie przygotowanych stoiskach można było poznać znaczenie  ulubionych cyfr, kolorów, kwiatów,  wybranych symboli. Wirująca butelka przestrzegała  przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Można było poznać imię przyszłego wybranka, wybranki, kim zostaniemy w przyszłości. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ,,Ciasteczka z wróżbą ‘’ upieczone specjalnie na tę okazję. Tradycje nie mogło również zabraknąć wróżby z butami. Wszyscy bardzo dobrze bawili się  a  wróżby i przepowiednie  przyjmowali z przymrużeniem oka.